Členové asociace

CVCA poskytuje dvojí formu členství – řádné a přidružené. V současné době má CVCA 42 členů, z toho je 13 řádných a 29 přidružených.

Řádní členové spravují cca 4 476 milionů EUR na investice v České republice a v zemích střední a východní Evropy. Investovali do více než 100 českých a středoevropských firem od roku 1997 2 400 milionů EUR.

Přidružení členové poskytují poradenství v oblasti private equity a venture capital na vysoké úrovni a disponují experty z různých oblastí. Patří k nim významné poradenské společnosti a advokátní kanceláře z České republiky.


Novinky

 • Pondělí, 9. říjen, 2017

  ARX Equity Partners prodává KVK Holding

  ARX Equity Partners (“ARX”) prodal svůj podíl v českém výrobci stavebních materiálů KVK Holding a.s. (“KVK”). Tato investice, kterou ARX uskutečnil v roce 2010, přinesla návratnost ve výši 3,7x původní investice a vnitřní výnosové procento (IRR) přesáhne 20%. KVK v Česku provozuje 6 výrobních závodů, z toho tři na výrobu omítkových směsí, dva na asfaltové izolační pásy a jeden na výrobu polystyrenových izolací. Tržby KVK v roce 2016 dosáhly 1 miliardy korun.

  Více

 • Pátek, 6. říjen, 2017

  Talkshow v Impact Hubu

  Burza cenných papírů Praha spouští v říjnu nový trh Start. Ve čtvrtek 5. 10. ráno to oznámila na tiskové konferenci, na kterou navazuje série Talkshow v Impact Hubech Praha a Brno.

  Více

 • Úterý, 26. září, 2017

  STARTUP WORLD CUP & SUMMIT

  Startupová akce v srdci Evropy představuje jedinečnou příležitost, kde si můžete vyhlédnout svou novou investiční příležitost.

  Více

Další novinky