Česká spořitelna

Informace o členovi
Název
Česká spořitelna
Kontakt

František Havrda


fhavrda@csas.cz
Evropská 2690/17
160 00 Praha 6
Česká republika
+420 224 995 836
+420 224 640 716
www.csas.cz

Poskytované služby

Česká spořitelna, a.s. poskytuje služby univerzální banky s rozsáhlou prodejní a pobočkovou sítí. Česká spořitelna, a.s. je největší bankou na českém trhu podle počtu klientů a zaujímá rovněž druhé místo na českém trhu z hlediska celkového objemu spravovaných aktiv. Finanční skupina České spořitelny nabízí pod jednou značkou komplexní škálu moderních finančních produktů a služeb, které splňují nejnáročnější požadavky jejích klientů.


Česká spořitelna, a.s. je zároveň:  • členem silné středoevropské skupiny Erste Group s více než 17 milióny klientů,

  • jedním z nejvýznamnějších hráčů na finančních trzích České republiky,

  • držitelem titulu „Nejdůvěryhodnější banka roku“ a „Banka roku“ v roce 2009 v prestižní soutěži MasterCard / Banka roku


V oblasti „Private Equity & Venture Capital“ Česká spořitelna, a.s. již několik let investuje prostřednictvím fondů rizikového a rozvojového kapitálu. V současné době je Česká spořitelna, a.s. aktivním investorem v několika fondech, které se specializují na investování v České a Slovenské republice.


Česká spořitelna, a.s. zároveň vyhledává příležitosti k přímému investování do perspektivních společností s vysokým růstovým potenciálem a kvalitním manažerským týmem, které působí v České republice. Zdroje získané formou těchto investic jsou využívány zejména na  financování akvizic, manažerských odkupů a k financování dalšího rozvoje společností.

Zpět na výpis