EIF NABÍZÍ TÝMŮM SPRÁVU PROSTŘEDKŮ VE VÝŠI AŽ 50 MILIONŮ EUR PRO INVESTICE DO ČESKÝCH STARTUPŮ A ROZVÍJEJÍCÍCH SE PODNIKŮ

Středa, 22. březen, 2017

Patří do kategorie: Novinky

Zdroj: EIF

Ze své pozice lídra v kapitálových investicích na evropském trhu EIF otevřel výzvu k vyjádření zájmu ze strany správců fondů rizikového kapitálu manažovat akcelerátory, seed fondy a VC fondy s využitím prostředků z národního OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, financovaného z Evropského fondu regionálního rozvoje. Vybraní manažeři fondů získají zdroje z Českého ESIF fondu fondů a taktéž investici od EIF – celkově 50 miliónů eur.

 

Jedná se o jedinečnou příležitost pro komerčně orientované týmy investovat do rozrůstající se české startup komunity, posunout ji na novou úroveň a přinést do českého equity ekosystému novou energii.

 

Podrobnější informace lze nalézt na adrese

http://www.eif.org/what_we_do/resources/esif-fund-of-funds-czech-republic/

 

Výzva bude otevřena do 1. května 2017.

 

Zpět na výpis


Novinky

 • Pondělí, 9. říjen, 2017

  ARX Equity Partners prodává KVK Holding

  ARX Equity Partners (“ARX”) prodal svůj podíl v českém výrobci stavebních materiálů KVK Holding a.s. (“KVK”). Tato investice, kterou ARX uskutečnil v roce 2010, přinesla návratnost ve výši 3,7x původní investice a vnitřní výnosové procento (IRR) přesáhne 20%. KVK v Česku provozuje 6 výrobních závodů, z toho tři na výrobu omítkových směsí, dva na asfaltové izolační pásy a jeden na výrobu polystyrenových izolací. Tržby KVK v roce 2016 dosáhly 1 miliardy korun.

  Více

 • Pátek, 6. říjen, 2017

  Talkshow v Impact Hubu

  Burza cenných papírů Praha spouští v říjnu nový trh Start. Ve čtvrtek 5. 10. ráno to oznámila na tiskové konferenci, na kterou navazuje série Talkshow v Impact Hubech Praha a Brno.

  Více

 • Úterý, 26. září, 2017

  STARTUP WORLD CUP & SUMMIT

  Startupová akce v srdci Evropy představuje jedinečnou příležitost, kde si můžete vyhlédnout svou novou investiční příležitost.

  Více

Další novinky